KOMBİNLER MODA

Kadın Her Yaşta Güzeldir

Zaman çabuk geçiyor.Daha dün ilkokuldan mezun olduk gibi gelse de aslında üzerinden yıllar geçmiş. Mevsimler değişiyor, gece gündüz, gündüz gece oluveriyor.Her gün bir döngünün bir oluşumun içinde sürüklenip gidiyoruz hayatın akışına doğru.Bu süreç içinde yaşlarda yerinde durmuyor elbet.Kadınlar her yaşta güzeldir ve her yaşın ayrı bir güzelliği vardır cümlesini sizler için kanıtlamaya çalıştım.Sinem Kobal olarak temennim ileriki yaşlarda da aşağıdaki bayanlar gibi hayata umutla ve bu güzellikte gülümseyebilmek.Bayanların bu yaşta bu kadar bakımlı olabilmenin sırlarını sizler için kaleme aldım.

1. Öncelikle Her Zaman Bakımlı Olun
Doğru beslenme şekli hem sağlımıza hem de görünüşümüze yansıyor.Yapılan yürüyüşler ve hafif egzersizler ise vücuttaki direnci kuvvetlendirip form tutmaya neden oluyor.Uyumadan önce mutlaka makyajı temizlemek ve günlük bakım ürünlerini düzenli kullanmak geleceğe yapılan en büyük yatırım.

2. Yaşınız Ne Olursa Olsun Hissettiğiniz Şekilde Davranın
İstediğiniz renkte kıyafetler giyin,istediğiniz aksesuarları kullanın.Bunlar gençlere uygun bana yakışmaz demeyin.Herkese yakışır yeterki yakıştırmayı bilin.

bakımlı-yaşlı-kadın

50 ila 70 yaş arası bayanlarla yaptığım bir söyleşide üzerini çizdikleri tek bir nokta vardı.Belki soyut bir kavram herkesin görmesi ve hissetmesi zordur ama mutluluk uzun vadede yüze yansır.

Hayattaki her olumsuzluğa karşı gülümseyin ve asla vazgeçmeyin çünkü hiçbir şey aynı şiddetiyle sürmez.İleride yine gülebileceğinizi bilirken canınızı sıkıp o an negatif düşüncelere kapılmayın.Gülün ve geçin,hayat yaşamaya değer her ne olursa olsun değerini aklınızdan bir an olsun çıkarmayın.

İnsanlara evet yada hayır diyin ama bunu mutlaka anlamlandırın.Hergün 15 dakikanızı kendinize ayırın ve rahatlamak için bir şey bulun.

Klasik müzik dinleyebilir, yoga yapabilir ya da evde beslediğiniz hayvanınızla yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Bir hobiniz olsun size ait, örgü örüp,bulmaca çözebilir, balkonunuza ve bahçenize kendinizi adayabilir ve bitki yetiştirmenin hazzına varabilirsiniz.

altın-kızlar-1

Altın Kızlar grubunuz var ise ayın belli günlerinde toplanıp muhabbet etmeniz için muhteşem ortamlar yaratabilirsiniz.Yüzünüzdeki ışık,içinizdeki yaşam sevinci ve her an kurabildiğimiz hayaller olduğu sürece bizde bu bayanlar gibi olabiliriz ileriki yaşlarda.Onların tek sırrı bu.Neden bizim de olmasın ? Haydi işe gülümsemekle başlayalım..

bakımlı-kadın-2

Kadın Her Yaşta Güzeldir
5 (100%) 16 votes

Yazar Hakkında

bayankokosh

Yorum Ekle